Atutem DML-LOGISTICS jest obsługa targów oraz różnego rodzaju ekspozycji,zarówno na terenie Polski jak i za granicą. W szczególności  jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem na targach organizowanych na terenie Wielkiej Brytanii.  Braliśmy udział w realizacji wielu przedsięwzięć na terenie Londynu.

Dostępność naszej floty,terminowość oraz zdobyte doświadczenie pozwalają na kompleksową obsługę oraz zorganizowanie udanego eventu  a także elastyczne dostosowanie się do wymogów naszych zleceniodawców. Bez względu na to,  czy wysyłają Państwo dzieła sztuki, maszyny pokazowe czy  materiały reklamowe, my zajmiemy się kompleksowo  całym procesem logistycznym. 

Znajomość języka angielskiego pozwala nam na utrzymanie stałego kontaktu z organizatorem, co jest niezwykle istotne w przypadku realizowania transportów na targi. Zespół naszych fachowców czuwa nad tym, aby transportowane eksponaty czy też materiały promocyjne  dotarły zawsze na czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi związane z pakowaniem, przewozem materiałów a także całych stoisk wystawowych ,montażem i demontażem stoisk oraz  wywozem pustych opakowań po zakończeniu eventu .  Nasz transport jest ściśle dostosowany do wymagań wystawców i organizatorów targów.