Firma DML-LOGISTICS Transport i Spedycja działa na rynku logistycznym od 2009 roku. 

Naszym celem  jest świadczenie usług transportowo-spedycyjnych na wysokim poziomie. Zajmujemy się transportem jak i  spedycją międzynarodową i krajową .Dysponując kreatywnym zespołem oraz nowoczesnym taborem jestesmy w stanie dostosować się do dynamicznego rozwoju rynku usług transportowych.  

 

Atutami naszej firmy są przede wszystkim: terminowośc, bezpieczeństwo powierzonego ładunku oraz prosta struktura organizacyjna, co wpływa na szybkosc podejmowania decyzji oraz przepływ informacji.

Gwarancją terminowości oraz rzetelności wykonywanych zleceń jest przede wszystkim młody, kreatywny zespół i wykwalifikowani kierowcy. Nasi spedytorzy biegle posługuja się jezykami obcymi, co jest niezbędne do sprawnej obsługi logistycznej w zleceniach miedzynarodowych oraz kontaktu z klientem zagranicznym.  Komunikatywnosc oraz wysoka kultura biznesu naszych pracowników przyczyniają sie do realizacji naszych głównych celów, w tym satysfakcji klienta.

Zespół pracowników został przeszkolony także z zakresu bezpieczeństwa, i wciąż udoskonala swoje umiejętności.

Realizując misję,  poprzez świadczenie usług transportowo-spedycyjnych w sposób profesjonalny i niezawodny, zapewniamy  naszym klientom silną pozycję  konkurencyjną.  Jesteśmy alternatywą dla wielkich koncernów, w których klient zawsze pozostaje anonimowy. Przykładamy wszelkich starań aby każdy z naszych klientów był traktowany w sposób indywidualny i wyjatkowy. Znajomośc rynku pozwala nam na zaoferowaniu klientowi  konkurencyjnych stawek oraz atrakcyjnych rozwiazań logistycznych.

Zasieg terytorialny , na którym działa DML-LOGISTICS obejmuje całą Europę Zachodnią,  w szczególności kraje Unii Europejskiej.  Najczęsciej obsługujemy kraje takie jak:  Anglia, Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Czechy, Węgry, Słowacja Hiszpania, Włochy, Norwegia, Szwecja, Austria, Luksemburg.